80см кружна лента со флексибилен преклопен PDR PDR, поставен светлосен рефлектор, забен панел, преносен за гребење на вратата од возилото и штети за градби потребни ала
  • Неодамнешно

80см кружна лента со флексибилен преклопен PDR PDR, поставен светлосен рефлектор, забен панел, преносен за гребење на вратата од возилото и

DEN 1126.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодно за откривање на голем Дентекономски удобни алатки за поправка на тестирање во домаќинството и гаражата. За проверете каде е забите на телото на автомобилот. Висока квалитетна ткаенина со мека светлина, па дури и одраз. Особено дизајниран за мали врати од врата и штета на град. Поудовно е да се користи од обичниот рефлектор со мала лента, заради големата рефлексивна област, полесно е да се открие вовлекувањето што треба да се санира. PDR лента за ленти за ленти за површински вдлабнатини од сите видови рамен метал. Погодно за откривање на голем Дент.економски удобни алатки за поправка на тестирање во домаќинството и гаражата. За проверете каде е забите на телото на автомобилот. Висока квалитетна ткаенина со мека светлина, па дури и одраз. Особено дизајниран за мали врати од врата и штета на град. Поудовно е да се користи од обичниот рефлектор со мала лента, заради големата рефлексивна област, полесно е да се открие вовлекувањето што треба да се санира. PDR лента за ленти за ленти за површински вдлабнатини од сите видови рамен метал. Големина на дијаметар : 80 сантиметри со голема големина на рака со голема големина - се одржа погодна за откривање на голем Дент за проверка каде е забите на телото на автомобилот.