4 -инчен влошки за полирање на супер дијаманти 6 чекори бакарна метална врска Влажна подлога за полирање за дискови за мелење мермер од мермер од делови од Xmeifei
  • Неодамнешно

4 -инчен влошки за полирање на супер дијаманти 6 чекори бакарна метална врска Влажна подлога за полирање за дискови за мелење мермер

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Травертин подот, полирање на мермерни подни. Додадете високо квалитетни честички од дијамант и метални. Супер остра, брзо полирање. Може да заштеди многу време и во голема мерка да ја подобри ефикасноста на работата!. Супер абење отпорни. Има животен век од 3 до 5 пати повеќе од обичните полирани чаршафи. Висока сјајност. Полираните нафора имаат висок GLOS. Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под. Екселентна завршница на подот Терацо, Травертин подот, полирање на мермерни подни. Додадете високо квалитетни честички од дијамант и метални. Супер остра, брзо полирање. Може да заштеди многу време и во голема мерка да ја подобри ефикасноста на работата!. Супер абење отпорни. Има животен век од 3 до 5 пати повеќе од обичните полирани чаршафи. Висока сјајност. Полираните нафора имаат висок GLOS. Работи одлично на гранит, кварц, камења, бетон, мермер, терацо, травертин, стакло полирањеДиаметар : 100мм /4incheshole : 15mmworking забна висина : 5mmtotal Дебелина : 6mmgrit : #50, #80, #100, #200, #400, #500 USE За : Влажен полингматеријал : Дијамант, метал, смола и најлонска ткаенина : Притиснато и зацврстувањето карактеристика1.