Комплет за поправка на конец, 304 SS, 7/16-20, 18 компјутери
  • Неодамнешно

Комплет за поправка на конец, 304 SS, 7/16-20, 18 компјутери

DEN 575.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Предмет : Комплет за поправка на конец, Апликација : За метал, број на парчиња : 18 Комплет за поправка на конец, со бит за вежбање, бесплатно трчање, 304 не'рѓосувачки челик, големина 7/16-20, должина 6 еа. 0,438, 0,657, 0,876 ин.