Интелигентен систем за интелигентни гориво систем за изложба на чад детектор автомобилска алатка за истекување на истекување поставена со брза проверка и функциј
  • Неодамнешно

Интелигентен систем за интелигентни гориво систем за изложба на чад детектор автомобилска алатка за истекување на истекување поставена со брза

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Интелигентниот детектор на чад од Ystool може да се користи на голем број автомобили, лесни камиони, АТВ, мотори за снег, теренски возила и бродови со брзини дома и во странство Локаторот за истекување на чад со двојни режими поддржува повеќе тестирања за истекување на автомобилски систем, кој содржи систем за внес на воздух, систем за издувни гасови, систем за испарување, систем за ладење, систем на гасоводот, затегнување на воздухот на моторот и разни фитинзи за цевки. Детекторот за истекување на чад од системот за автомобили на автомобили во Ystool, извршува целосен опсег на истекување на автомобилски гасоводи. Рачка и влез на масло на врвот;. Дупка за емисија на топлина, интерфејс за напојување и излез на чад на задниот дел. Поставување на ентериер. Вградената воздушна пумпа и генераторот на чад ве тера да не мора да се потпирате на надворешната машина за воздух. 1x Lntelligent Detector за истекување на чад. 1x излезна цевка за чад. 1x специфичен кабел за напојување. 1x Универзален адаптер. Замена на адаптерот за воздушно перниче 5x. Специфично масло за тестер од 1x 15 ml. 2x 250ml Специфично масло за тестер. 1x конектор за адаптер на картерот. 1x клуч на јадрото на вентилот. 22x специфични приклучоци. 1x опфатен адаптер за конус. Совети за безбедност. Ве молиме, додадете 20 ~ 30 ml максимално масло за свежо тестер во машината за прв пат.