AMZCNC 10 тон хидраулична опрема за влечење на влечење 3 прилагодливи 3 лежишта за лежиште на тркалото за влечење 3 во 1 пумпа за масло за масло за цртање на тркалото за от
  • Неодамнешно

AMZCNC 10 тон хидраулична опрема за влечење на влечење 3 прилагодливи 3 лежишта за лежиште на тркалото за влечење 3 во 1 пумпа за масло

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Моќна алатка】 : Овој хидрауличен влечен менувач има 10 тони максимален капацитет и 2 "(50мм) Арес патуваат со Shary10" (250мм) кои можат да ги исполнат вашите работни барања 【3 во 1 дизајн】 : Овој сепаратор за влечење на лежиштето на тркалото интегрира пумпи, масло цевка и машина за цртање. Неговиот фалсификуван челик со 2 патно јарем им овозможува на повлекување на близнаци или тројни нозе, 3 типови вилици можат да се прилагодат од висока до ниска точка. Главата на пумпата може да се сврти за 360 ° за флексибилност. 【Компактен и лесен】 : Интегралниот повлекувач е компактен и лесен, спакуван во куќиште за носење мувла, лесен за транспорт или складирање. 【Лесен за употреба】-лесно за носење и ракување, преносна структура е лесна за носење и работа. 【Широка апликација】 : Оваа одлична алатка за отстранување на центри за лежиште на тркалото има широка апикција, која е погодна за влечење на прирабници за центри, брзини и лежишта.