Регулатор за гас CO2 Mini Gas 5/16in склоп на гас линија за брз мерач на притисок
  • Неодамнешно

Регулатор за гас CO2 Mini Gas 5/16in склоп на гас линија за брз мерач на притисок

DEN 833.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Предниот крај е изработен од висококвалитетен алуминиум-пластичен материјал, кој не е лесно да се пробие и е издржлив Трахеата е изработена од висококвалитетен гел, кој нема да изгние, отекува, суви и нема чуден мирис и не е засегната од обични средства за чистење. Добра изведба на запечатување : Собранието на цревото на телото има комплетни компоненти за дистрибуција и запечатување на гас. Барб на ротирачката навртка добро се вклопува во воздушната цевка, а стегачот е затегната за да се обезбеди истекување на воздухот. Тој е многу погоден како компонента на системот за пренесување на притисок на пиво од вашето големо шише. Прецизно : Висококвалитетниот регулиран полнач е многу компактен, само доволно голем за да смести многу мал регулатор, зазема мал простор, има прецизна скала и може да се дебагира според целната вредност. Регулатор на CO2 : регулатор за мини гас CO2, 0-90psi, нишка 6 AC-6 G, по исклучување, поврзете 8 mm BARB со барел и поставете го притисокот на празнење со гасоводот CO2. Услугата по продажбата нудиме висококвалитетни производи и висококвалитетни услуги. Можете да контактирате со нас за какви било квалитети или други проблеми. Дефинитивно ќе ви дадеме задоволително решение што е можно поскоро. Ние многу го цениме задоволството на клиентите и ја поздравуваме вашата консултација. Материјал : Предниот крај е изработен од висококвалитетен алуминиум-пластичен материјал, кој не е лесно да се пробие и е издржлив. Трахеата е изработена од висококвалитетен гел, кој нема да изгние, отекува, суви и нема чуден мирис и не е засегната од обични средства за чистење. Добра изведба на запечатување : Собранието на цревото на телото има комплетни компоненти за дистрибуција и запечатување на гас. Барб на ротирачката навртка добро се вклопува во воздушната цевка, а стегачот е затегната за да се обезбеди истекување на воздухот. Тој е многу погоден како компонента на системот за пренесување на притисок на пиво од вашето големо шише. Прецизно : Висококвалитетниот регулиран полнач е многу компактен, само доволно голем за да смести многу мал регулатор, зазема мал простор, има прецизна скала и може да се дебагира според целната вредност. Регулатор на CO2 : регулатор за мини гас CO2, 0-90psi, нишка 6 AC-6 G, по исклучување, поврзете 8 mm BARB со барел и поставете го притисокот на празнење со гасоводот CO2. Услугата по продажбата нудиме висококвалитетни производи и висококвалитетни услуги. Можете да контактирате со нас за какви било квалитети или други проблеми.