Комплет за одржување на робинаир
  • Неодамнешно

Комплет за одржување на робинаир

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оригинални производи на Robinair дизајнирани да ја одржуваат вашата рана опрема за обновување и рециклирање на Robinair кои работат со врвна ефикасност Комплетот вклучува 1 еа. 34430 Филтер-дириер за брзо промена за употреба и на станиците R-12 и R-134 A. 13119 16 унца (1 пинта) шише со масло од висока вакуумска пумпа со робинаир. За модели кои користат број 34430 филтер-Дриер-AC375 A, AC374 C, AC374, 34134 Z, 34134-2 K, 17700 A, 34700, 34300-2 K, 34134 Z, 34134-2 K. Погледнете во вашиот прирачник за инструкции ако имате прашања за тоа кој филтер-Дриер да го користите. Оригинални производи на Robinair дизајнирани да ја одржуваат вашата рана опрема за обновување и рециклирање на Robinair кои работат со врвна ефикасност. Комплетот вклучува 1 еа. 34430 Филтер-дириер за брзо промена за употреба и на станиците R-12 и R-134 A. 13119 16 унца (1 пинта) шише со масло од висока вакуумска пумпа со робинаир. За модели кои користат број 34430 филтер-Дриер-AC375 A, AC374 C, AC374, 34134 Z, 34134-2 K, 17700 A, 34700, 34300-2 K, 34134 Z, 34134-2 K. Погледнете во вашиот прирачник за инструкции ако имате прашања за тоа кој филтер-Дриер да го користите. Опис на производот Бр. Овој удобен комплет вклучува 1 еа. 34430 Филтер-дириер за брзо промена за употреба и на станиците R-12 и R-134 A и 1 EA. 13119 16 унца (1 пинта) шише со масло од висока вакуумска пумпа со робинаир. Наменето за употреба на модели кои користат број 34430 филтер-подиер : AC375 A, AC374 C, AC374, 34134 Z, 34134-2 K, 17700 A, 34700, 34300-2 K, 34134 Z, 34134-2 K.