5/8 36 Ns HSS Приклучок ДОПРЕТЕ 4 Директно Флејта .625 УНС Навој 5/8-36-АС0338АЗ2
  • Неодамнешно

5/8 36 Ns HSS Приклучок ДОПРЕТЕ 4 Директно Флејта .625 УНС Навој 5/8-36-АС0338АЗ2

DEN 404.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЈА КУПУВАТЕ СЛАВИНАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : КОРИСТЕНИ MATERIALHSSCOATINGNETAPPING ГОЛЕМИНА : 5/8-36 NS# И ТИП НА ФЛЕЈТИ : 4 ДИРЕКТНО FLUTESMANUFACTURER / БРЕНД : M & J АЛАТКИ ДОО ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : ФР-10-1-Б-10.