ГБЈ-3/4 -16 УНФ Хсс Допрете 3/4-16 Допрете За Навој На Десната Рака За Користената Машина
  • Неодамнешно

ГБЈ-3/4 -16 УНФ Хсс Допрете 3/4-16 Допрете За Навој На Десната Рака За Користената Машина

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Модел : 3/4-16УНФ ДОПРЕТЕ Примена : Алатки За Сечење И Потрошен Материјал,арбон челик, легиран челик и обработка на дупки од леано железо итн. Челикот со голема брзина (ХСС) обезбедува добра отпорност на абење. Може да се користи во апликации за општа намена и за црни и за обоени материјали. Пакет : 1 € 3/4-16 UNF ДОПРЕТЕ.