Тркалезно фиксирано умирање, UNC, големина на конецот: 1 -8
  • Неодамнешно

Тркалезно фиксирано умирање, UNC, големина на конецот: 1 -8

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Предмет : умре Облик на умре : Тркалезна фиксна. Тип на нишка : UNC. Големина на низата на умре : 1 "-8. Севкупна ширина : 2". Облик на умре : Тркалезна фиксна. Тип на нишка : UNC. Големина на низата на умре : 1 "-8. Севкупна ширина : 2". Round Die е за машински навој, или за употреба во залихи за умирање за навојување на рака. Спецификација : Точка : Die Die Form : Тркалезна фиксна нишка Тип : UNC Die Thread Size : 1 "-8 Севкупна ширина : 2" Die Material : Јаглероден челик Дебелина на умре : 0,625 "Насока на конец : Примена на десната рака : навојување на рака на залихите".