ПЛАНИНСКИ МАЖИ Издржлив C25 ER20A 10mm Вратило Мотор Издолжена Стегање Вретено Мотор Стегач Прачка Гравирање Машина Вежба Сет Професионални Алатки
  • Неодамнешно

ПЛАНИНСКИ МАЖИ Издржлив C25 ER20A 10mm Вратило Мотор Издолжена Стегање Вретено Мотор Стегач Прачка Гравирање Машина Вежба Сет Професионални Алатки

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

- Професионални Алатки Изработени од Висококвалитетни Материјали, Одлична Изработка и Издржливи Професионални Алатки Во Индустрискиот Сектор. Апликација : Мелење Машина. Број на модел : Ц25-ЕР20А-50Л-10мм. Ако Ви Требаат Повеќе Алатки Од Различни Видови,Можете Да Ни Пишете. Ние Ќе Ви Служиме Со Цело Срце.Тип : модел на прачка за стегање на вратилото На Моторот : C25-ER20 A-50 L-10mm Nut : er20a тип должина На Телото : 50mm, содржат должина на навртката е 55mm Shaft дупка : 10mm (-0.02 mm) при инсталирање на потребата за проширување на греењетодржина на пакување : 1pcs C25-ER20a-50 L 10mm моторна шипка за стегање на вратилото.