M37 x 1,5 Допрете метричка нишка Допрете HSS приклучок Допрете десна рака брод со експресна испорака за 4 дена
  • Неодамнешно

M37 x 1,5 Допрете метричка нишка Допрете HSS приклучок Допрете десна рака брод со експресна испорака за 4 дена

DEN 1200.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

M37 x 1,5 метричка нишка Допрете Ние ќе испратиме од Fed Ex, клиентите можат да добијат за 4 дена. RH (десна рака), светла (неоткриена). Материјал : HSS, тешка земја. Исправен флејта, приклучок допрете. M37 x 1,5 метричка нишка Допрете. Ние ќе испратиме од Fed Ex, клиентите можат да добијат за 4 дена. RH (десна рака), светла (неоткриена). Материјал : HSS, тешка земја. Исправен флејта, приклучок допрете. Ако на клиентите им се потребни славини или умираат нишки и не можат да ги најдат на нашиот инвентар, испратете ни порака. Можеме да обезбедиме услуга за сопствено производство за клиенти. Учително можеме да завршиме со прилагодено производство, земајќи една недела.