Кео Мелење 10301 Обичен Мелење Машина, Светлина-Должност, Лд Стил, 1/2 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 20 Заби, 4 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај Слој
  • Неодамнешно

Кео Мелење 10301 Обичен Мелење Машина, Светлина-Должност, Лд Стил, 1/2 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 20 Заби, 4 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голема брзина крадат Обичен мелење машина. Земја на потекло : Сад. Кео Мелење секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи. Ние ги користиме највисоките стандарди за контрола на квалитетот за производство на фрези. Хсс обичен мелење машина - светлина должност.