СГС 46366 12 мм Диа 12 мм Стебло 26 ММ ЛОК 83 мм ОАЛ 4 ФЛЕЈТА КАРБИД КРАЈ Мил
  • Неодамнешно

СГС 46366 12 мм Диа 12 мм Стебло 26 ММ ЛОК 83 мм ОАЛ 4 ФЛЕЈТА КАРБИД КРАЈ Мил

DEN 1551.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КУПУВАТЕ НАСЛИКАН КРАЈ MILLIT ENEWSOLD ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, OHPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : Дијаметар На Мелница (мм)12.00 Дијаметар На Мелница (Децимален Инч)0.4724 Број На Флејти4 Должина На Сечење (мм)26.00 Должина На Сечење (Децимален Инч)1.0236 Материјалцврст Карбидефиниш/Обложувањеалтиншанк Дијаметар (мм)12.00 Единечен ИЛИ ДВОЈНО ЗАВРШУВАЊЕСОПСТВЕНА ДОЛЖИНА (ММ)83.00 ЦЕНТРАЛНО СЕЧЕЊЕНЦЕНТАР сечењенасока за сечењедесната насока за рачно Сечењедесните Типови На Спирална Должина Типерегуларна Хеликс Англеваријабилен дијаметар на мелница толеранција (Мм)+0.050 Материјал Градемикрограинчиппрекинатоекстандиран достигне толеранција на дијаметар на шанк (ММ)+0.011 СЕРИЈА/ЛИСТ 1МВЕ НАПЛАЌАМЕ 9.95 долари За првата ставка Што Се испраќа. ПОТОА, ЗА СЕКОЈА ДОПОЛНИТЕЛНА СТАВКА ШТО ЈА КУПУВАТЕ, ЦЕНАТА ПАЃА НА 3,00 ДОЛАРИ.ТРОШОЦИ ЗА ИСПОРАКА / КОМБИНИРАНА ПОЛИТИКА ЗА ИСПОРАКА : ВЕ МОЛИМЕ ВИДЕТЕ ГИ МОИТЕ ДРУГИ ОГЛАСИ ЗА ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИ ВРЕДНОСТИ!ОБИЧНО ИСПРАЌАМ (95%) ОД МОИТЕ ОГЛАСИ ИСТИОТ ДЕН АКО СЕ ПЛАТАТ ДО 18 : 00 ЧАСОТ.