16ер14нпт СМХ35 Индексирачки Карбидни Влошки Сечило За Обработка На Нерѓосувачки Челик И Леано Железо, Висока Јачина, Висока Цврстина
  • Неодамнешно

16ер14нпт СМХ35 Индексирачки Карбидни Влошки Сечило За Обработка На Нерѓосувачки Челик И Леано Железо, Висока Јачина, Висока Цврстина

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Карбид Главно се користи за леано железо, завршна обработка од нерѓосувачки челик, полупроизводство. Третман на метална површина, добра отпорност на абење, добра хемиска стабилност. Карбидно сечило 10 парчиња во кутија, спакувани во пластични садови, безбедни и лесни за чување. Сечила исклучителна изработка, висока јачина, висока цврстина, стабилна и издржлива. Облик на сечилото : триаголник 2. Ние користиме висококвалитетни карбидни сечила, извонредна изработка, висока јачина, висока цврстина, стабилна и издржлива. Третман на метална површина на сечилото, добра отпорност на абење, добра хемиска стабилност. Главно се користи за леано железо, завршна обработка од нерѓосувачки челик, полупроизводство 5. Обликот на Карбидното Сечило е триаголник. Карбидно сечило 10 парчиња во кутија, спакувани во пластични садови, безбедни и лесни за складирање, така што обезбедува погодност за замена на скршениот.