Seco 05227 PerfoMAX Индексирање Вметнете Вежба, 2.1654 Дијаметар, Модуларен Врска Стебло
  • Неодамнешно

Seco 05227 PerfoMAX Индексирање Вметнете Вежба, 2.1654 Дијаметар, Модуларен Врска Стебло

DEN 201.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вметнете Компатибилност (Периферна) SCGX 09 T308 Вметнете КОМПАТИБИЛНОСТ SPGX 11 T3-C1. Долг и предвидлив век на траење на алатката. # На Вежба инсерти 2drill Стил SD504. Индексирачки инсерти вежбите имаат силни квадратни влошки, висока стабилност на телото на вежбата, геометрија на бришачите. Долг и предвидлив век на траење на алатката.