ИСКАР 1 1/2 Диа. ИНДЕКСИРАНА КРАЈНА Мелница 1 1/4 Стебло 2 FL/XPMT/QPMR 10. Инсерти-МС2651БУ
  • Неодамнешно

ИСКАР 1 1/2 Диа. ИНДЕКСИРАНА КРАЈНА Мелница 1 1/4 Стебло 2 FL/XPMT/QPMR 10. Инсерти-МС2651БУ

DEN 939.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА ЗА ВМЕТНУВАЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : КОРИСТЕН ДИЈАМЕТАР И ЕТИКЕТИРАЊЕ НА СЕЧЕЊЕ : 1 1/2 SPK-D1, 5-2-W1, 25-CP10 ЦЕНТРАЛНО СЕЧЕЊЕ?НОКУЛАНТ ПРЕКУ?НОШАНК ДИЈАМЕТАР : 1 1/4 СЕВКУПНА ДОЛЖИНА : 5 " ПРОИЗВОДИТЕЛ / БРЕНД : ИСКАРТ ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : ФР-3-2-Г-4.