Mitsubishi Материјали MSMHZDDD0900 Карбид Мостар Плоштад Носот Крајот Мелница За Дупчење И Дупчиња, 3 Средни Флејти, Висока Спирала 45°, 9 мм Сечење Дијаметар
  • Неодамнешно

Mitsubishi Материјали MSMHZDDD0900 Карбид Мостар Плоштад Носот Крајот Мелница За Дупчење И Дупчиња, 3 Средни Флејти, Висока Спирала 45°,

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 флејта крајот мелница за двете дупчење и слотови 9 Мм Дијаметар На Сечење. Составен Од Ултра Микро Жито Карбид. Земја на потекло : Сад. Мицубиши Материјали САД корпорација произведува алатки за сечење, рок алатки, електронски компоненти и материјали и решенија за тврди материјали за употреба во производствени процеси во повеќе индустрии. Компанијата, целосно подружница на Корпорацијата За Материјали Мицубиши, е основана во 1984 година и има СЕДИШТЕ ВО САД во Долината На Фонтаната, КАЛИФОРНИЈА.