Флиц Заптивната Смеса-50 мл / 1.7 мл Спреј Шише
  • Неодамнешно

Флиц Заптивната Смеса-50 мл / 1.7 мл Спреј Шише

DEN 152.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Помага во заштитата од Сол, УВ Зраци, Дамки Од Вода, Бубачки, Измет Од Птици и Пожолтени Фарови Помага во заштитата од Сол, УВ Зраци, Дамки Од Вода, Бубачки, Измет Од Птици и Пожолтени Фарови. Ова е хидрофобен спреј (што значи; непосредно одбивање на вода) кој е безбеден за сите Метали, Фиберглас, Проѕирни Палта, Сите Бои, Пластика, Гранит, Стакло и Сите Тврди Површини Направени од Човекот.