Јани Погоден За Бранител На Ленд Roер 110 СТАЈЛИНГ НА Автомобил АБС Карбонски Влакна Глава На Автомобил Перница Прилагодување Копче Капак Налепници Додатоци
  • Неодамнешно

Јани Погоден За Бранител На Ленд Roер 110 СТАЈЛИНГ НА Автомобил АБС Карбонски Влакна Глава На Автомобил Перница Прилагодување

DEN 1312.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висина на предметот : 10см; Должина На Предметот : 30см; Ширина На Предметот : 15см; Тежина На Предметот : 300гр Тип На Ставка : Внатрешни Лајсни. Инсталација : Задниот Дел Со автомобилска леплива лента. боја : дабово дрво жито. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Висина на предметот : 10см; Должина На Предметот : 30см; Ширина На Предметот : 15см; Тежина На Предметот : 300гр. Тип На Ставка : Внатрешни Лајсни. Инсталација : Задниот Дел Со автомобилска леплива лента. боја : дабово дрво жито. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. ZHUYYFor Land Rover Defender 110 АВТОМОБИЛ Стајлинг ABS Карбонски Влакна Автомобил Главата Перница Прилагодување Налепници Корица Додатоци Име На Моделот : LLK2817 Item Висина : 10cm; Должина На Предметот : 30cm; Ширина На Предметот : 15cm; Тежина На Предметот : 300gite Тип : внатрешни Обликувањефитмент модел : За Land Rover Defender 2020инсталација : Задниот Дел Со автомобилската индустрија леплива лента Боја : Дабово Дрво Материјал ЗА Зрна : СОДРЖИНА НА АПСЦЕС : 4 Х Капак На Копчето За Прилагодување.