Sardfxul Countertops Тоалетна Хартија Салфетка Кутија Држач За Тоалетна Хартија Кутија За Ткиво Со Пруги Автомобил Диспензерот За Хартија За Ткиво Лесен За Употреба Држач З
  • Неодамнешно

Sardfxul Countertops Тоалетна Хартија Салфетка Кутија Држач За Тоалетна Хартија Кутија За Ткиво Со Пруги Автомобил Диспензерот За Хартија За Ткиво

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вградената поддршка на дното на пролетта може да се прилагоди на дебелината на хартиената крпа и лесно е да се нацрта хартија без отпад Големината е пространа и може да ги собере повеќето правоаголни кутии за ткиво со стандардна големина и купишта ткиво или ткиво со едно лице. Изработен е од задебелен пет материјал, кој е отпорен на абење и издржлив без страв од паѓање. Тоа може лесно да се избрише со влажна крпа. Оваа ткивна кутија може да се користи и како декорација, која е многу погодна за клупи, трпезариски маси, канцеларии и бањи. Со прицврстување на основата, нема потреба да се грижите дали ќе испадне лабавиот капак и хартиената крпа. Лесно за замена на празна кутија за ткиво. Работни површини Тоалетна Хартија Салфетка Кутија Држач За Тоалетна Хартија Кутија За Ткиво Со Пруги Диспензерот За Хартија За Ткиво За Автомобил Лесен за Употреба држач за кутија за ткиво со пруги правоаголни карактеристики : изработен е од задебелен материјал ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, кој е отпорен на абење и издржлив без страв дека ќе падне. Тоа може лесно да се избрише со влажна крпа.Вградената поддршка на дното на пролетта може да се прилагоди на дебелината на хартиената крпа и лесно е да се нацрта хартија без отпад.Со прицврстување на основата, нема потреба да се грижите дали ќе испадне лабавиот капак и хартиената крпа.