Luofdclddd Grab Bar , 13,3-инчен не лизгачки туш барови, барови за грабање од бања од не'рѓосувачки челик, баланс за бања, безбедносна лента, помошни рачки за када за стари лица
  • Неодамнешно

Luofdclddd Grab Bar , 13,3-инчен не лизгачки туш барови, барови за грабање од бања од не'рѓосувачки челик, баланс за бања, безбедносна лента,

DEN 964.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

(Безбедност и стабилност) : Може да поддржи до 500 фунти сила за влечење и да обезбеди стабилна и сигурна рачка; Направено од не'рѓосувачки челик, има долготрајна сила и квалитет (Направено од не'рѓосувачки челик) : , површината е отпорна на 'рѓа, -резистентна и со добар квалитет. Кога вашите раце се покриени со сапун и треба да се стабилизирате, потпирачот за рака може да ја подобри вашата безбедност. [100% гаранција за задоволство на клиентите] : Ние работиме напорно за да обезбедиме производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со овој бар за грабање бања, слободно контактирајте не. [Лесно за инсталирање] : Нашата лента за грабнување е дизајнирана да биде удобен и опремена со завртки за монтирање за лесна инсталација. Сокриениот и безбеден дизајн на инсталацијата може да обезбеди лесна и цврста инсталација под кој било агол, дупки за завртки и чистење на ковел, што е популарен тренд во кади и тушеви. (Забелешка : Ве молиме, прочитајте ја инсталацијата со рачно пред инсталацијата). [Широка апликација] : Може да се користи широко на комерцијални и станбени места, како што се коридори, скали, базени, тоалети, кади и прирачници за безбедност на туш. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Флексибилност на инсталацијата, за да ги задоволите вашите уникатни потреби за инсталација за безбедност за инсталација. Има оценето оптоварување до 500 фунти. Несреќи може да се случат, но бидете подготвени пред да се случат. Направете безбедност на бањата дел од вашата декорација на домот.