BALYSJOY YEEGOUT нема вежба за бања Аголен полици со отстранливи куки Сјај Сјајно алуминиум лепило за лепило за лепило за туширање
  • Неодамнешно

BALYSJOY YEEGOUT нема вежба за бања Аголен полици со отстранливи куки Сјај Сјајно алуминиум лепило за лепило за лепило за туширање

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без дупчење - Лесно е да се инсталира со лепак, нема потреба дупки дупки на wallидот, без оштетување на wallидот и не остава остаток по отстранувањето Исто така, се предвидени пакети за завртки за дупчење ако сакате да инсталирате на нерамна wallид. Супер силен : Инсталирајте со лепак за напојување, а фиоката за полица изработено од задебелен материјал, може да задржи до 22-33lb (10-15 кг), не треба да се грижите за предметите што паѓаат. Премиум материјал - изработен од задебелен издржлив сјаен алуминиум за да се обезбеди квалитет и долговечност, отпорен на дневни гребнатини, никогаш не 'рѓа, а мазните рабови спречуваат случајно гребење. Моден дизајн - Дупките на дното може да спречат да остане вода на полицата по тушот, да ја направи суво и уредно, чувајте ги предметите на полицата од раса. Широко користете - решетката за складирање на бања одлично за шампон за складирање, балсам, шишиња за бања, исто така со отстранливи куки за висечки крпа, топка за бања и многу повеќе. Најдобар идеален за бања, кујна, спална соба, алишта, мијалник, студентски дом или куќа за изнајмување. Без дупчење - Лесно е да се инсталира со лепак, нема потреба дупки дупки на wallидот, без оштетување на wallидот и не остава остаток по отстранувањето. Исто така, се предвидени пакети за завртки за дупчење ако сакате да инсталирате на нерамна wallид. Супер силен : Инсталирајте со лепак за напојување, а фиоката за полица изработено од задебелен материјал, може да задржи до 22-33lb (10-15 кг), не треба да се грижите за предметите што паѓаат. Премиум материјал - изработен од задебелен издржлив сјаен алуминиум за да се обезбеди квалитет и долговечност, отпорен на дневни гребнатини, никогаш не 'рѓа, а мазните рабови спречуваат случајно гребење. Моден дизајн - Дупките на дното може да спречат да остане вода на полицата по тушот, да ја направи суво и уредно, чувајте ги предметите на полицата од раса. Широко користете - решетката за складирање на бања одлично за шампон за складирање, балсам, шишиња за бања, исто така со отстранливи куки за висечки крпа, топка за бања и многу повеќе.