Чисп бања и кујна и домашна полица за складирање на решетки за складирање на полици за козметика Шампон држач за туширање бања аголна полица за агол
  • Неодамнешно

Чисп бања и кујна и домашна полица за складирање на решетки за складирање на полици за козметика Шампон држач за туширање бања

DEN 5039.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврсто дно и силно лежиште , вистинска материјална верзија , практичен и цврст голем капацитет за складирање Бањата може да се постави во бањата, да става остатоци и производи за бања. Добра цврстина е усвоен нов вид на дрво-пластична табла, која е свиткана и не е лесно деформирана со притискање. Детска соба - може да стави некои детски играчки и остатоци. Добра цврстина , Одборот е усвоен, кој е свиткан и не е лесно деформиран со притискање. Цврсто дно и силно лежиште , вистинска материјална верзија , практичен и цврст голем капацитет за складирање. Бањата може да се постави во бањата, да става остатоци и производи за бања. Добра цврстина е усвоен нов вид на дрво-пластична табла, која е свиткана и не е лесно деформирана со притискање. Детска соба - може да стави некои детски играчки и остатоци. Добра цврстина , Одборот е усвоен, кој е свиткан и не е лесно деформиран со притискање. Боја : Витматеријал : WPC Board Product Големина : 23*23*90 Style : Едноставно и модерно Усогласено : Известување : Мебел за дневна соба Особено дно и силно лежиште , верзија на реален материјал , практичен и цврст голем капацитет за складирање.