Homoyoyo 3 парчиња мал слон сапун кутија керамичка послужавник за сервисирање на нордиски декор керамички декор бања бања бања декор сапун диспензерот бела керамика с?
  • Неодамнешно

Homoyoyo 3 парчиња мал слон сапун кутија керамичка послужавник за сервисирање на нордиски декор керамички декор бања бања бања декор

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Керамичка послужавник за сервирање-произведен од керамички материјал од висока класа, сапунот за сапун е издржлив и практичен за употреба на ласта Нордински декор- Со голем простор за вселената, сапунот сапун може да го задржи сапунот во него сув и чист, многу практичен за употреба. Керамички декор-Дизајнот на дупката за одвод може да го задржи сапунот сув, што е поповолно за зачувување на сапун. Поддршка за бања- Стилски дизајн и дизајн на изглед, ова сапунско јадење е исто така добра декорација и подарок за пријателите. Декор за бања- Дизајн на моден нордиски стил, овој украсен керамички сапун сапун е креативно, светло и удобно бои. Керамичка послужавник за сервирање-произведен од керамички материјал од висока класа, сапунот за сапун е издржлив и практичен за употреба на ласта. Нордински декор- Со голем простор за вселената, сапунот сапун може да го задржи сапунот во него сув и чист, многу практичен за употреба. Керамички декор-Дизајнот на дупката за одвод може да го задржи сапунот сув, што е поповолно за зачувување на сапун. Поддршка за бања- Стилски дизајн и дизајн на изглед, ова сапунско јадење е исто така добра декорација и подарок за пријателите. Декор за бања- Дизајн на моден нордиски стил, овој украсен керамички сапун сапун е креативно, светло и удобно бои. Пакетот вклучува 3 x Керамички сапунски сапуни Карактеристики -Големина : 17.93x3 сапун сапун. -Којност : Бело симпатично сапун сапун -Материјал : Керамички керамички држач за сапун -сапунот за сапун е многу погоден за бања, кујна, мијалник, тоалет, туш кабина, итн.