Кујна виси со држач за пластика за складирање на кука за домаќинство за туширање за бања и организатори за платно торба за складирање облека
  • Неодамнешно

Кујна виси со држач за пластика за складирање на кука за домаќинство за туширање за бања и организатори за платно торба за складирање

DEN 224.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% PP+PE Кошница да виси во туш, автомобил, решение за складирање на заштеда на простор што ќе ви помогне да ја одржувате вашата бања уредна и организирана. Организација за плакари за бебиња, складирање на крпи со крпи со тркала со долги рамни канти за складирање со капаци. Создадете повеќе простор за складирање со закачување на други корпи : Преку слотовите на подрумот, може да се поврзе со друг пример. Поместување на канти со капаци на преклопени облеки Организатор за спална соба за складирање фиоки за организатор за складирање облека. Белешка : Ве молиме, дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење. Pls проверете дали не ви пречи пред да понудите. Склопувачки со тркала корпа за џемпери, чиста облека за облека, склопувачки. Големина : како што е прикажано правоаголни канти за отпадоци од канти за складирање под организаторот за чевли за кревети за колапс корпи за организатор за складирање во спална соба. И висок квалитет. Под креветот за складирање на полици за чевли Организатор за облека, преклопена облека за џемпер. Кујна виси со држач за пластика за складирање на кука за домаќинство за туширање за бања за домаќинство и организатори платно облека за складирање торба : како што е прикажано за мали нешта во бањата : четки за коса, гел за туширање, чаши, цевки или сунѓери.