Mnsruu 4 Пакет QTIP Holder Организатор Диспензерот Зимски виолетова виолетова боја со златни снегулки Божиќни садови за бања за бања суета за складирање на канистер за скл?
  • Неодамнешно

Mnsruu 4 Пакет QTIP Holder Организатор Диспензерот Зимски виолетова виолетова боја со златни снегулки Божиќни садови за бања за бања суета

DEN 415.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајн на материјален проucирен мат ефект Дизајн на проucирен мат ефект. Пластичниот материјал со големина не се грижи за случајно кршење 3. пакет : 2 пакет/4 пакет празна тегла Нашиот пакет е 1 кутија за 1 тегла, а потоа спакувајте ги 2 -те кутии заедно со торба за опи. Ако добиете пакет со само една тегла, ве молиме контактирајте не за Решавање на 4.Окација : Јасни контејнери за бања е суштинска ставка за складирање на бања и суета. Совршено за бањата, кујната, суетата, но и одлично во домашната канцеларија за хартиени за хартија, гумени ленти, врзивни клипови, итн. Да ги собереш вашите мали нешта и никогаш да не се грижиш за нив да се изгубат или да биде тешко да се најде - прашање и одговор - Q1 : само живот на капаците веднаш или треба да го извртувате/повлечете? А1 : Само подигнете го капакот. Тоа не е капак за пресврт. П2 : Дали е ова транспарентна тегла? Дали темните обрасци исто така се транспарентни? А2 : Сите се проucирен дизајн на мат ефект.