Четка Во Собата Без Торба Чистење Тоалет Пластична Четка Тоалет Четка Четка Заоблени V-Облик Рачка Санитарни Чистење Четка И Реставратор
  • Неодамнешно

Четка Во Собата Без Торба Чистење Тоалет Пластична Четка Тоалет Четка Четка Заоблени V-Облик Рачка Санитарни Чистење Четка И Реставратор

DEN 25.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоалетна Четка во форма на V*1 Име : Тоалетна Четка Во Форма На V. Изработени Од Пластичен Материјал, Влакната Се Флексибилни И Густи, Моќта За Чистење Е Силна, А Бојата Е Елегантна И Свежа. Должината На Рачката Е , Удобна И Удобна За Држење И Издржлива. Дизајнот На Висечката Дупка Е Погоден За Закачување И Складирање. Тежина на производот : 19гр Сапун За Садови Мијалник Бебе Шише Сунѓер Четка Гел Сјај Стакло Восок Полски Чистење Четка за Чистење Сад За Перење Решетката. Четка Во собата без Торба Чистење Тоалет Пластична Четка Четка Четка За Тоалет Закривена Рачка Во Форма На V Санитарна Четка За Чистење и реставратор големина на Производот : 20*3, 5СМ2. Уникатен дизајн На Лак Во Форма На V, исчистете ги сите видови празнини и мртви агли во животот, едно е повеќенаменско.Опис : материјал : пластика тежина на производот : 19Г1. Изработени од пластичен материјал, влакната се флексибилни и густи, моќта за чистење е силна, а бојата е елегантна и fresh.