Мијотаа Хајленд Кравјо Бик Завеса За Туширање Поставете 60wx71h Инчи Слатки Образи Смешна Фарма Западна Рустикална Фарма Земја Полиестер За Животни Водоотпорна Ткае?
  • Неодамнешно

Мијотаа Хајленд Кравјо Бик Завеса За Туширање Поставете 60wx71h Инчи Слатки Образи Смешна Фарма Западна Рустикална Фарма Земја Полиестер

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Соодветна Големина-Мери 60" широк х 71 " висок. Завесата за туширање во бањата мијотаа има соодветна големина за повеќето кади и тезги за туширање. Живописна и Неизбледена Шема-Печатена со технологија за дигитално печатење, обезбедува квалитет на живописни бои и живописна шема. Уште повеќе, не е лесно да се избледи. Вклучен пакет - оваа завеса за туширање со бик вклучува 1 завеса за туширање и 12 издржливи пластични куки за лесна инсталација. Како Да се мие-машина за перење во ладна вода, деликатна циклус. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, ве молиме контактирајте не навреме. Повеќекратна Употреба-завесата за туширање е погодна за поголемиот дел од бањата дома, стан, атлетски клуб, теретана и насекаде на друго место ви треба сигурна завеса за туширање или лагер. Соодветна Големина-Мери 60" широк х 71 " висок. Завесата за туширање во бањата мијотаа има соодветна големина за повеќето кади и тезги за туширање. Живописна и Неизбледена Шема-Печатена со технологија за дигитално печатење, обезбедува квалитет на живописни бои и живописна шема. Уште повеќе, не е лесно да се избледи. Вклучен пакет - оваа завеса за туширање со бик вклучува 1 завеса за туширање и 12 издржливи пластични куки за лесна инсталација. Како Да се мие-машина за перење во ладна вода, деликатна циклус. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, ве молиме контактирајте не навреме. Повеќекратна Употреба-завесата за туширање е погодна за поголемиот дел од бањата дома, стан, атлетски клуб, теретана и насекаде на друго место ви треба сигурна завеса за туширање или лагер.