Четки За тоалет Четка За Тоалет И Држач За Керамика Четка За Тоалет Брзо Одводнување Чиста Алатка Четка За Чистење На Подот Дома Додатоци За Бања Држач За Четка За Т
  • Неодамнешно

Четки За тоалет Четка За Тоалет И Држач За Керамика Четка За Тоалет Брзо Одводнување Чиста Алатка Четка За Чистење На Подот Дома

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заслужувате удобна и чиста четка и држач за тоалет Четката седи во сопствениот држач кога не се користи за дискретно складирање; Ако просторот на плакарот или кабинетот е ограничен, држачот ја држи главата на четката надвор од видното поле. Навива уредно покрај тоалетот; се спротивставува на секојдневната употреба. Овој вид четка за тоалет е погоден за држење и употреба, можете лесно да ја исчистите бањата, одржувајќи ја вашата бања уредна и уредна. Меката четка може лесно да ги исчисти нечистотиите бидејќи четката може да се затвори до ѕидот. Главата на четката е заменлива, можете да ја користите долго време, а шупливиот дизајн на држачот може да ја исуши четката, погодна за вашата следна употреба. Овој држач за тоалетна четка е едноставен и елегантен, дискретен дизајн кој одговара на секој декор за бања. Заслужувате удобна и чиста четка и држач за тоалет. Четката седи во сопствениот држач кога не се користи за дискретно складирање; Ако просторот на плакарот или кабинетот е ограничен, држачот ја држи главата на четката надвор од видното поле. Навива уредно покрај тоалетот; се спротивставува на секојдневната употреба. Овој вид четка за тоалет е погоден за држење и употреба, можете лесно да ја исчистите бањата, одржувајќи ја вашата бања уредна и уредна. Меката четка може лесно да ги исчисти нечистотиите бидејќи четката може да се затвори до ѕидот. Главата на четката е заменлива, можете да ја користите долго време, а шупливиот дизајн на држачот може да ја исуши четката, погодна за вашата следна употреба.