Комплет Додатоци за бања со мотивер, Додаток За Керамичка Бања Од 5 Парчиња Комплетен Комплет Со Диспензерот За Лосион/Пумпа За Сапуница, Памучна Тегла, Сад За Сапун
  • Неодамнешно

Комплет Додатоци за бања со мотивер, Додаток За Керамичка Бања Од 5 Парчиња Комплетен Комплет Со Диспензерот За Лосион/Пумпа За

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Керамика €Бања Од Суштинско Значење Quolle 5 парче во собата со 1 диспензерот за рака сапун или лосион, 1 аптека тегла за памучни топчиња или конци, 1 сапун сад за вашиот омилен бар на сапун, 1 тамблер чаша за плакнење на устата или потреба за пијалок на вода, и 1 држач за четка за заби со две поделени делови за чување далеку четки за заби и алатки за убавина. €Стилски и Внимателен Дизајн Q Избрана сјајна завршница со органски линии го прави луксузен и старомоден домашен декор. Заоблената завршница нуди мазно и уникатно чувство на допир. Совршена тежина и форма за да избегнете превртување. ●Разноврсна и Функционална€Тенок и се вклопува во големи или помали бањи. Користете ги сите парчиња заедно во мајсторски или семејни бањи или користете парчиња одделно за половина и помали бањи за гости. Може да се стави во кујната, просторијата за перење или веднаш до секој мијалник. Организирајте ја и подобрете ја вашата бања брзо и без напор со овој комплет за суета. Совршен за слободен простор на вашиот врв за суета, маса или маса за шминка. ●Прекрасна Идеја За Подарок}Вкусен избор за вашите пријатели, семејство, љубовник, партнер или родители. Прекрасен подарок за домаќинство, свадба или одмор. ●Изграден За Да Трае Сите парчиња направени од висококвалитетна керамика. Цврст и издржлив за секојдневна употреба. Исклучително траен за брзо и лесно чистење. 'Рѓа и мувла слободен. €Бања Од Суштинско Значење Quolle 5 парче во собата со 1 диспензерот за рака сапун или лосион, 1 аптека тегла за памучни топчиња или конци, 1 сапун сад за вашиот омилен бар на сапун, 1 тамблер чаша за плакнење на устата или потреба за пијалок на вода, и 1 држач за четка за заби со две поделени делови за чување далеку четки за заби и алатки за убавина.