Ѕид Монтирани Паста За Складирање Решетката Нема Трага Силна Виси Кујна Багажник Бања Ѕид Кутија За Складирање.
  • Неодамнешно

Ѕид Монтирани Паста За Складирање Решетката Нема Трага Силна Виси Кујна Багажник Бања Ѕид Кутија За Складирање.

DEN 416.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификацијабренд : LCONLayers : 1 Кат Без Разлика Дали Е Или Не : Yes Installation : Creativematery : Пластика Боја : Бела, Сина, Розова Увезена : No Box Количина : 90speciations : Една Дупка Со Кука, 3 Дупки Со Кука Сцена : Кујна Складирање, Бања Складирање, Шминка Складирање, Дневна Соба Складирање Атрибути : Внатрешна Трговија +Пластични Нови Материјали : 100% нов Материјалпакетот Вклучува : Решетка за складирање кујна