Утописки Крпи 600 ГСМ Памучен Прстен, Високо Впивачки И Меки Крпи За Миење За Бања, Спа Центар, Теретана и Крпа За Лице
  • Неодамнешно

Утописки Крпи 600 ГСМ Памучен Прстен, Високо Впивачки И Меки Крпи За Миење За Бања, Спа Центар, Теретана и Крпа За Лице

DEN 192.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КОМПЛЕТ ЛУКСУЗНИ КРПИ за ПЕРЕЊЕ – нашите крпи за перење со врвен квалитет се со големина од 12 х 12 Инчи Произведен со 100% чешлан памук што се врти со прстен крпите за лице се наменети доволно да ги задоволат сите ваши потреби. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-крпите за перење се произведени со 100% врвен памук со прстен за да се обезбеди сигурност и издржливост што трае долго. ВИСОКО АБСОРБЕНТА-Абсорбента со деликатно чувство; комбинацијата го прави комплетот за миење крпа од 600 ГСМ функционален и луксузен. Максимална апсорпција со мека удобност се чувствува. Машина ЗА ПЕРЕЊЕ – комплетот за крпи за лице е совршено безбеден за машини и лесно може да се измие со топла вода и лесен сапун. Исушете ги крпите веднаш. КВАЛИТЕТ ПРИЛАГОДЕН САМО ЗА вас-за да се спречи непредвидена промена на бојата, се советува, да се избегне отстранување на примената на каква било форма на козметика, креми за лице или пилинзи директно со крпа.