Sdewfg wallидна аголна полица за туширање со кука за бања Шампон шампон полици за туширање држач за складирање на кујна за складирање на решетката за складирање
  • Неодамнешно

Sdewfg wallидна аголна полица за туширање со кука за бања Шампон шампон полици за туширање држач за складирање на кујна за складирање на решетката

DEN 1372.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Аголната рамка е изработена од пријателски и издржлив ABS материјал, кој е безбеден и без вкус Функција на филтрации на вода , Со дизајн на шупливи ленти во полицата, водата може брзо да се исцеди и да се спречи одгледувањето. Голем капацитет на лежиште , издржи до 3 кг, така што вашите предмети за туширање, како што се шампон, сапун, чаша можат лесно да се стават во полица. Доаѓа со дизајн на куки, овозможувајќи ви да закачите нешто. Лесно за инсталирање , задебелена магична лента ве прави без дупчење, а лентата може да го направи решетката да се држи до theидот цврсто, а не лесно да се испадне. ПЕЦИФИКАЦИИ : Име : Аголен складиште за складирање на нивоа : Единствено ниво на стил : Wallид монтиран Typemounted : Корниз : 22,5*11смматеријал : апсколор : светло сина, темно сина, розова, белаквалност : 1 pcthe агол рамка е направена од пријателски и издржлив ABS материјал, кој е безбедна и без вкус. Функција на филтрации на вода , Со дизајнирање на шупливи ленти во полицата, водата може брзо да се исцеди и да се спречи размножувањето. Голем капацитет на лежиште , издржи до 3 кг, така што вашите предмети за туширање, како што се шампон, сапун, чаша можат лесно да се стават во полица. Доаѓа со дизајн на куки, овозможувајќи ви да закачите нешто.