Luofdclddd grab bar , безбедност на потпирачот за рака , прирачници , хендикепи за туширање за бања, рачна када, безбедност на зафат за безбедност анти-лизгаво возрасно ли?
  • Неодамнешно

Luofdclddd grab bar , безбедност на потпирачот за рака , прирачници , хендикепи за туширање за бања, рачна када, безбедност на зафат

DEN 992.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Улога : Не само за рачни кадини, туку и за облека, крпи, итн Не само за бањи или тушеви! Можете исто така да ги користите овие потпирачи за рака како ефтино и едноставно решение за огради за подрум и скалила. Цврст : лентата за грабнување на несериозен челик може безбедно да поддржува тешки предмети со тежина до 200 кг, во голема мерка намалување на ризикот од лизгање и паѓање и да обезбеди поддршка за сите, подобрување на стабилноста. Анти-кавга : третманите против низа и оксидација се одлични во отпорот на корозија свежо во секое екстремно опкружување. Лесно за инсталирање : Нашиот погоден дизајн на грабна лента Featua, тој доаѓа со завртки за монтирање за лесен за инсталирање. Дизајнот овозможува лесна, безбедна инсталација под кој било агол е сè, затоа одвојте време и проверете дали одите во многу цврсто Површина за да го држи ова на идот. Предности : Бар за грабнување на туш е изработена од трајна конструкција, има финиш отпорен на корозија за да се обезбеди трајни перформанси и непречено мешавини со скоро сите внатрешни декористични капаци на крајот на прикривањето на хардверот за монтирање за чист, беспрекорен изглед. Улога : Не само за рачни кадини, туку и за облека, крпи, итн. Не само за бањи или тушеви! Можете исто така да ги користите овие потпирачи за рака како ефтино и едноставно решение за огради за подрум и скалила. Цврст : лентата за грабнување на несериозен челик може безбедно да поддржува тешки предмети со тежина до 200 кг, во голема мерка намалување на ризикот од лизгање и паѓање и да обезбеди поддршка за сите, подобрување на стабилноста. Анти-кавга : третманите против низа и оксидација се одлични во отпорот на корозија свежо во секое екстремно опкружување. Лесно за инсталирање : Нашиот погоден дизајн на грабна лента Featua, тој доаѓа со завртки за монтирање за лесен за инсталирање. Дизајнот овозможува лесна, безбедна инсталација под кој било агол е сè, затоа одвојте време и проверете дали одите во многу цврсто Површина за да го држи ова на идот.