Shypt Нов керамички сапун сапун Држач за сапун од не'рѓосувачки челик за бања и туш со двојно слој, сапун кутија за сапун
  • Неодамнешно

Shypt Нов керамички сапун сапун Држач за сапун од не'рѓосувачки челик за бања и туш со двојно слој, сапун кутија за сапун

DEN 960.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нордиска минималистичка сапунска кутија керамичка база/304 дизајн на не'рѓосувачки челик/дизајн на двојно мозоци Хуманизиран дизајн, двојнослојно одводнување ефикасно го спречува сапунот да се натопи во вода долго време да предизвика влошување или лепливост. Автоматско одводнување, елиминирајќи ја потребата за рачно време на одвод за да го продолжите животот на сапунот. Филтерот за одвод од не'рѓосувачки челик 304 не е лесен за 'рѓа, а површината е мазна и не ги повредува вашите раце. Нордиска минималистичка INS стил црна керамичка база. Нордиска минималистичка сапунска кутија керамичка база/304 дизајн на не'рѓосувачки челик/дизајн на двојно мозоци. Хуманизиран дизајн, двојнослојно одводнување ефикасно го спречува сапунот да се натопи во вода долго време да предизвика влошување или лепливост. Автоматско одводнување, елиминирајќи ја потребата за рачно време на одвод за да го продолжите животот на сапунот. Филтерот за одвод од не'рѓосувачки челик 304 не е лесен за 'рѓа, а површината е мазна и не ги повредува вашите раце.