Zyhmw Бања Аголен решетка, агол полица месинг бања за туширање, црна масло, полици за туширање, туш туш кади држач за решетки, монтирана полица за бања
  • Неодамнешно

Zyhmw Бања Аголен решетка, агол полица месинг бања за туширање, црна масло, полици за туширање, туш туш кади држач за решетки, монтирана

DEN 700.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : месинг Монтиран : агол. Тип : полици за бања. Материјал за полица : бакар. Материјал : месинг. Монтиран : агол. Тип : полици за бања. Материјал за полица : бакар. Тип : Полици на бања Метеријал : Материјал за месинг : Копер -монтажа : Стил на ќош : Тип на вметнување на завртки.