АЈКЛ Апстракт Мермер Туш Завеса Сина Розова Теал Виолетова Текстура Луксузни Модерни Ленти Омбре Гранит Течен Акварел Шарени Уметнички Модел Ткаенина Бања Завеси
  • Неодамнешно

АЈКЛ Апстракт Мермер Туш Завеса Сина Розова Теал Виолетова Текстура Луксузни Модерни Ленти Омбре Гранит Течен Акварел Шарени Уметнички Модел

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Уникатен Дизајн●оваа елегантна завеса за туширање користи геометриски шевови од сина, црна, бела и сива боја По илјадници соодветни тестови, оваа симпатична завеса за туширање конечно го претставува совршеното визуелно искуство. ●Издржлив материјал●нашата завеса за туширање е изработена од полиестерска ткаенина. Водоотпорен и брзо сушење, Издржлив и траен. Моделот на завесата за туширање е живописен и ја прави вашата бања да изгледа свежо светла. ●Лесна инсталација●секој комплет за завеси за туширање содржи 12 метални Решетки отпорни на ' рѓа и 12 пластични куки, направете го овој комплет за завеси за туширање лесен за инсталирање и удобен за ваша употреба. За апликацијата оваа завеса за туширање е совршена за секој што сака да додаде малку забава и каприц во својот туш - користете дома,гостинска соба, стан, стан за изнајмување, стан, хотел, кампер, Р., соба за студентски дом, училишен туш, атлетски клуб, теретана и насекаде на друго место ви треба украсна завеса за туширање. ●Лесна Нега / машинско чистење Или перење со ладна вода, не избелувајте и не сушете. Уникатен смел уметнички дизајн, најсовремена технологија за дигитално печатење, издржлив, жив, без избледување. ●Уникатен Дизајн●оваа елегантна завеса за туширање користи геометриски шевови од сина, црна, бела и сива боја. По илјадници соодветни тестови, оваа симпатична завеса за туширање конечно го претставува совршеното визуелно искуство. ●Издржлив материјал●нашата завеса за туширање е изработена од полиестерска ткаенина. Водоотпорен и брзо сушење, Издржлив и траен. Моделот на завесата за туширање е живописен и ја прави вашата бања да изгледа свежо светла. ●Лесна инсталација●секој комплет за завеси за туширање содржи 12 метални Решетки отпорни на ' рѓа и 12 пластични куки, направете го овој комплет за завеси за туширање лесен за инсталирање и удобен за ваша употреба. За апликацијата оваа завеса за туширање е совршена за секој што сака да додаде малку забава и каприц во својот туш - користете дома,гостинска соба, стан, стан за изнајмување, стан, хотел, кампер, Р., соба за студентски дом, училишен туш, атлетски клуб, теретана и насекаде на друго место ви треба украсна завеса за туширање. ●Лесна Нега / машинско чистење Или перење со ладна вода, не избелувајте и не сушете.