JUMBEAR 2 Пакет Сончоглед Qtip Носителот Диспензерот Со Капак, 14 мл Јасно Пластични Аптека Тегла Во Собата За Бања Суета Организаторите Контејнери За Складирање
  • Неодамнешно

JUMBEAR 2 Пакет Сончоглед Qtip Носителот Диспензерот Со Капак, 14 мл Јасно Пластични Аптека Тегла Во Собата За Бања Суета Организаторите

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ-4,13 х 2,75 инчи (Х х Д), Нашите тегли се изработени од густа проѕирна пластика со мазен раб, совршени за чување Памук, Памук, Памучни Тркалезни Влошки, Избор На Конец, Врски За Коса, Сол за Капење итн ?ШИРОК ДИЗАЈН НА УСТАТА-Секој држач за qtip има отстранлив капак и широка уста, лесно се поставуваат Советите За Q совршено во диспензерот и лесно се вадат. ?ВОДООТПОРНИ ТЕГЛИ за БАЊА-тегли За Бања со капаци се цврсти и тесни, ги чувате теглите за аптека во бањата и памукот нема да се издува од влага. ?Повод-дебел чист пластичен организатор на суета се добри декор елементи, модерен стил на фарма, многу погоден за канцеларија и дом, тоалет, суета, спална соба, кујна и декор за бања. ?100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ - ние се посветуваме да ја обезбедиме најдобрата услуга за клиентите и да го донесеме најдоброто искуство за купување на секој наш клиент. Ако не сте задоволни со нашиот производ, контактирајте не и можеме да понудиме целосна наплата. ?ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ-4,13 х 2,75 инчи (Х х Д), Нашите тегли се изработени од густа проѕирна пластика со мазен раб, совршени за чување Памук, Памук, Памучни Тркалезни Влошки, Избор На Конец, Врски За Коса, Сол за Капење итн. ?ШИРОК ДИЗАЈН НА УСТАТА-Секој држач за qtip има отстранлив капак и широка уста, лесно се поставуваат Советите За Q совршено во диспензерот и лесно се вадат. ?ВОДООТПОРНИ ТЕГЛИ за БАЊА-тегли За Бања со капаци се цврсти и тесни, ги чувате теглите за аптека во бањата и памукот нема да се издува од влага. ?Повод-дебел чист пластичен организатор на суета се добри декор елементи, модерен стил на фарма, многу погоден за канцеларија и дом, тоалет, суета, спална соба, кујна и декор за бања. ?100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ - ние се посветуваме да ја обезбедиме најдобрата услуга за клиентите и да го донесеме најдоброто искуство за купување на секој наш клиент. Ако не сте задоволни со нашиот производ, контактирајте не и можеме да понудиме целосна наплата.