Пвц Када Кади Послужавник Прашина-Доказ Када Покритие, Преклопен Издржлив Изолација Покритие, Бања Када Додатоци Капак Блендата Бања, Должина 150/160/170/180см
  • Неодамнешно

Пвц Када Кади Послужавник Прашина-Доказ Када Покритие, Преклопен Издржлив Изолација Покритие, Бања Када Додатоци Капак Блендата Бања, Должина 150/160/170/180см

DEN 1016.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● Водоотпорен Капак на Пвц Када : Изработен од еколошки пвц материјал, водоотпорен, идеален за употреба во бањата Дебелината е 0,6 см, и тоа нема да се скрши по свиткување неколку пати. Врската е изработена од нерѓосувачки челик 304, што не е лесно да се деформира и оштети по повеќекратно свиткување и е издржлива. ① Изолационен Капак : капакот на кадата се става на кадата за да се загрее водата во кадата, да се намали загубата на температурата и да се одржува кадата на константна температура. Топлата вода може да помогне во ублажување на заморот и да ви обезбеди на вас и на вашето семејство добро искуство за капење. ● Широко Користен : нашиот капак за када отпорен на прашина е пренослив и лесен, удобен за носење. Може да се користи на салонски кади, дрвени буриња, хотелски кади и кади за домаќинство. И возрасните и децата можат да го користат,Се Препорачува за кади, млечни бањи, цветни бањи и спа додатоци. ● Силна Носивост : тој послужавник за када носи 5 кг, капакот на кадата може да се преклопи во триаголник или слична форма, ставете го преку кадата за да уживате во практичната функција на фиоката. Можете исто така да поставите книги, мобилни телефони, пијалоци и закуски, шампон, гел за туширање и други предмети на насловната страница на бараката за бања додека се бањате. ● Лесно Складирање : капакот на кадата може да се постави рамно и да се преклопи во различни области, ширината по преклопувањето е 10 см. Овој бесплатен метод на преклопување го прави капакот на кадата погоден за различни кади и луѓе од различно тело. Екранот на кадата спречува прашина да влезе во вашата када кога не ја користите. ☹Дали кадата испарува премногу брзо?Дали времето на задржување на резервоарот е премногу кратко?Нема ли простор за тоалети?☹Дали нормалниот простор на полицата во кадата е премногу мал?- Дали сте загрижени за овие проблеми?Нашиот капак за када ви помага да ја намалите дисипацијата на топлина во кадата и да го продолжите постојаното време на температурата на кадата.