Сончоглед Колибри Цитат Дрвени Ладен Кафе Ракав Со Рачка, Еднократно Неопренови Изолирани Кафе Капак Држач За Топла Ладна Пијалаци Пијалаци, Одговара 18-20 мл Кафе Ч?
  • Неодамнешно

Сончоглед Колибри Цитат Дрвени Ладен Кафе Ракав Со Рачка, Еднократно Неопренови Изолирани Кафе Капак Држач За Топла Ладна Пијалаци

DEN 491.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Qw 3 Големини Ракави За Кафе Од Мраз Q : обезбедуваме 3 големини ледени ракави за кафе за чаши за ладни пијалоци, Мала големина одговара на 18-20 унци, средна Големина одговара на 24-28 унци Голема Големина одговара на 30-32 унци. Тоа е добро за повеќето големини. Многу е погоден за употреба на чаши за кафе, стаклени чаши и шишиња со вода. Qurable Materials : нашиот висококвалитетен леден ракав за кафе е изработен од издржлива и флексибилна клупска гума со дебелина од 4 мм. Шевовите се цврсти и топлинската изолација е добра, така што вашиот пијалок е ладен/топол подолг временски период. Капакот на чашата со рачката ви го олеснува држењето на чашата. Тие имаат анти-лизгање зафат и удобно чувство. Quobele reusible, спречување на отпад, лесен за чистење, само измијте го и исушете го со топла вода раце. Quondensation & Прелевање : капакот На Ракавите За Кафе може да ја намали кондензацијата, да спречи прелевање, да апсорбира вода и да ја одржува масата чиста. Кажете збогум на потта на масата и држете ги рацете суви и уживајте во пијалокот без да се грижите колку брзо ќе се стопи. Избегнувајте капки вода на облека, чевли, автомобили, мебел итн. Qurfect diffect : ние обезбедуваме различни МОДЕЛИ НА DIY, погодни за да ги оставиме на себе или на пријателите, семејството или колегите! Роденден, Денот На Благодарноста, Божиќ, Денот На Мајката, Денот на Вљубените итн. ОСАМ ПРОСТОР Ледено Кафе Ракав За Ладни Чаши За Пијалоци, Држач За Чаши За Изолатори За Повеќекратна Употреба Со Рачка За Пијалоци Од Кафе Чај Спецификација : 3 Големини : Мал : Одговара на 18-20 мл, Висина : 4,6 во/11,68 см, Дијаметар На Дното : 2,8 во/7,11 см. Средно : Одговара на 24 -28 мл, Висина : 5,22 во/13,26 см, Дијаметар На Дното : 2,8 во/7,11 см. Голем : Одговара на 30-32 мл, Висина : 7,5 во/19,05 см, Дијаметар На Дното : 2,8 во/7,11 см. Материјал : Неопренови. Пакетот Содржи : 1 x Чаша Ракав со Рачка. Овој производ содржи само ракави за чаши за кафе, а не чаши за кафе. Карактеристики : Лесен, еднократно, пакуван, лесен за носење.