генеричка желка керамичка чинија мултифункционален сапун прстен накит за накит табло држач за садови сушени овошни бонбони ореви цигара од домашни центри со голе?
  • Неодамнешно

генеричка желка керамичка чинија мултифункционален сапун прстен накит за накит табло држач за садови сушени овошни бонбони ореви

DEN 287.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодно е за семејство, куќа, бар, кафе, хотел, ресторан, забава, вклучена, итн Совршен за употреба како централен дел, декоративен акцент, држач за накит или сад за сервирање за бонбони или закуски. И бидете совршен подарок за различни прилики. Едноставен и пристоен дизајн и мазни насоки исто како и клучниот организатор, пепелник. Керамички сад за накит. Креативна форма со желка, фантастичен украс за дома. Направено од премиум керамичка, едноставна и издржлива. Желка керамички сапун прстен за накит за накит бонбони орев пепел фиока држач за садови за десктоп свадба домашен центар. Опис Прекрасно јадење од желка, одлични украси за домашна маса или подароци за празници Совршен подарок за секоја пригода. Дајте го на денот на мајките, свадбата, годишнината, итн. Се одликува со боја : Зелен материјал : Керамика Голема големина : 21x17. 4 инчи мала големина : 14x11x4cm; 5.