1 Пакет Тоалет Четка Со Вентилиран Држач За Сушење, Силиконски Тоалетна Чинија Четка Бања Чистење Сад Четка Комплет Цврст Чистење Тоалет Четка, Подот стои &засилува
  • Неодамнешно

1 Пакет Тоалет Четка Со Вентилиран Држач За Сушење, Силиконски Тоалетна Чинија Четка Бања Чистење Сад Четка Комплет Цврст Чистење

DEN 1081.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Квалитетен Материјал Наежвам] нашата четка за чистење тоалетни садови е конструирана од премиум градежен тпр материјал кој е флексибилен, многу еластичен и едноставен за чистење Четката за тоалет никогаш не ја губи својата форма или не се истроши, одржувајќи беспрекорно чистење. Опремен е и со густа, флексибилна глава на четката ТПР која има заоблена форма и може да ги достигне сите агли на тоалетот од 360° за чистење дамки за беспрекорна бања. [Подлога За Четка што може да се одвојува И Пере] отстранливата основа на магичната силиконска четка за тоалет овозможува да фати дополнителна вода или отпад. Со софистициран дизајн на вентилација, го олеснува исцедувањето и сушењето на четката за тоалет. Четката за тоалетна чинија може да стане почиста и похигиенска како резултат. Пакувањето со цврста и пропустлива основа на држачот е корисно за вентилација и помага да се одржува основата чиста. [2 Методи За Поставување] Без да направите дупки во ѕидот, можете да ја обесувате главата на четката таму за да заштедите простор на подот и да ја направите четката за тоалет со држач почист и похигиенски. Неговиот едноставен и компактен го прави погоден за многу бањи, а исто така можете да го поставите на подот. [Ефикасна Алатка За Чистење] Без да користите дополнителни алатки За чистење, можете да стигнете и целосно длабоко да го исчистите секој квадратен сантиметар од вашиот тоалет, вклучително и внатре во жлебовите, со equономски рачки од 40 см опремени на рачката на чистачот на тоалетот. [Лесно За Инсталирање] комплетот за тоалетна четка е составен од неколку едноставни делови и потребни се само една или две минути за да се стори тоа. За повеќе можности, постојат силиконски глави за четки за тоалет што одговараат. [Квалитетен Материјал Наежвам] нашата четка за чистење тоалетни садови е конструирана од премиум градежен тпр материјал кој е флексибилен, многу еластичен и едноставен за чистење. Четката за тоалет никогаш не ја губи својата форма или не се истроши, одржувајќи беспрекорно чистење. Опремен е и со густа, флексибилна глава на четката ТПР која има заоблена форма и може да ги достигне сите агли на тоалетот од 360° за чистење дамки за беспрекорна бања. [Подлога За Четка што може да се одвојува И Пере] отстранливата основа на магичната силиконска четка за тоалет овозможува да фати дополнителна вода или отпад. Со софистициран дизајн на вентилација, го олеснува исцедувањето и сушењето на четката за тоалет. Четката за тоалетна чинија може да стане почиста и похигиенска како резултат. Пакувањето со цврста и пропустлива основа на држачот е корисно за вентилација и помага да се одржува основата чиста. [2 Методи За Поставување] Без да направите дупки во ѕидот, можете да ја обесувате главата на четката таму за да заштедите простор на подот и да ја направите четката за тоалет со држач почист и похигиенски. Неговиот едноставен и компактен го прави погоден за многу бањи, а исто така можете да го поставите на подот. [Ефикасна Алатка За Чистење] Без да користите дополнителни алатки За чистење, можете да стигнете и целосно длабоко да го исчистите секој квадратен сантиметар од вашиот тоалет, вклучително и внатре во жлебовите, со equономски рачки од 40 см опремени на рачката на чистачот на тоалетот. [Лесно За Инсталирање] комплетот за тоалетна четка е составен од неколку едноставни делови и потребни се само една или две минути за да се стори тоа.