Кинлоп 30 х 60 во Сирена Плажа Пешкир Сирена Опашка Микрофибер Бања Пешкир Сирена Скали Песок Доказ Брзо Сува Абсорбента Крпи За Патување Сирена Опашка Големи Крпи З?
  • Неодамнешно

Кинлоп 30 х 60 во Сирена Плажа Пешкир Сирена Опашка Микрофибер Бања Пешкир Сирена Скали Песок Доказ Брзо Сува Абсорбента Крпи За Патување

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајн Со Тематика на Сирена : пешкирот за плажа сирена е отпечатен од една страна со стилски дизајн на сирена за да се издвоите од толпата, која идеално се совпаѓа со небото, морето и плажата, што ви овозможува да уживате во времето на плажа Лесен За Употреба : крпата за кампување со микрофибер од опашката сирена може директно да се покрие со песок или трева; кога не се користи, можете брзо да го истресете песокот; Бидејќи површината на пешкирот за плажа е мазна и песокот лесно може да се истресе. Голема Големина И Квалитетен Материјал : расплетуваната пешкир за плажа со опашка од сирена е прибл. 30 х 60 инчи/ 76 х 152 см, кој е изработен од квалитетен микрофибер материјал, не е ист со обичниот пешкир, брзо сушење и впивање, отпорен на песок и мек. Мала Тежина : брзиот сув абсорбентен песок отпорен на лесни тежини на ќебето на плажа околу 10,93 мл/ 310 гр, лесен и компактен, лесен за земање, земајќи помалку простор од традиционалниот пешкир кога е преклопен, идеален за одмор и патување. Мултифункционално За Употреба : можете да го користите мекото ќебе на плажа кога сте на плажа, базен, пливање, кампување, пешачење, теретана, јога и спортување, погодно за возрасни, мажи, жени, деца, доенчиња, тинејџери, момчиња и девојчиња. Дизајн Со Тематика на Сирена : пешкирот за плажа сирена е отпечатен од една страна со стилски дизајн на сирена за да се издвоите од толпата, која идеално се совпаѓа со небото, морето и плажата, што ви овозможува да уживате во времето на плажа. Лесен За Употреба : крпата за кампување со микрофибер од опашката сирена може директно да се покрие со песок или трева; кога не се користи, можете брзо да го истресете песокот; Бидејќи површината на пешкирот за плажа е мазна и песокот лесно може да се истресе. Голема Големина И Квалитетен Материјал : расплетуваната пешкир за плажа со опашка од сирена е прибл. 30 х 60 инчи/ 76 х 152 см, кој е изработен од квалитетен микрофибер материјал, не е ист со обичниот пешкир, брзо сушење и впивање, отпорен на песок и мек. Мала Тежина : брзиот сув абсорбентен песок отпорен на лесни тежини на ќебето на плажа околу 10,93 мл/ 310 гр, лесен и компактен, лесен за земање, земајќи помалку простор од традиционалниот пешкир кога е преклопен, идеален за одмор и патување.