Антички Држач За Четка За Четка За Бразстоалет Поставен Држач За Четка За Бања Монтиран На Ѕид Декоративна Решетка За Бања И Држач За Тоалетна Четка Од Бакарен Мате
  • Неодамнешно

Антички Држач За Четка За Четка За Бразстоалет Поставен Држач За Четка За Бања Монтиран На Ѕид Декоративна Решетка За Бања И Држач

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоалет Четки Издржлив И Отпорен На 'Рѓаовој производ е цврст, издржлив и отпорен на' рѓа. Овој производ користи материјали, 100% отпорни на ' рѓа, идеални за употреба во влажна средина. Здрави и Без Оловоовој производ користи здрави и еколошки материјали кои нема да му наштетат на вашето тело и се многу корисни за здравјето на децата. Лесен За Инсталирањене се потребни комплицирани процеси и може да се инсталира со обични методи, заштедувајќи време и напор. Внимателен Дизајнвнимателно дизајниран од одлични дизајнери, прекрасен изглед, заштеда на простор, може да ја направи вашата бања или кујна уредна и уредна. Издржлив И Отпорен На 'Рѓаовој производ е цврст, издржлив и отпорен на' рѓа. Овој производ користи материјали, 100% отпорни на ' рѓа, идеални за употреба во влажна средина. Здрави и Без Оловоовој производ користи здрави и еколошки материјали кои нема да му наштетат на вашето тело и се многу корисни за здравјето на децата. Лесен За Инсталирањене се потребни комплицирани процеси и може да се инсталира со обични методи, заштедувајќи време и напор.