инктастична Мојата Голема Тетка Ме Сака Маче Мачка Бебе Лигавче
  • Неодамнешно

инктастична Мојата Голема Тетка Ме Сака Маче Мачка Бебе Лигавче

DEN 223.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Произведено во САД и Увезено. Затворање на кука и Јамка. Машинско Перење. Мојата голема Тетка ме сака мачка Бебе Лигавче за мало девојче внука. Подарок за туш за бебиња од Голема Тетка. Нашите лигавчиња се чешлан памук со прстен. Засилен со затворање на кука и јамка. Создаден само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобен. Печатени со најдобра директна технологија за печатење облека користејќи САМО еколошко мастило, создавајќи безбедна и удобна лигавче. Нашите лигавчиња се излечени од топлина, така што лигавчињата можат да се мијат безброј пати и да не покажуваат избледување, пукање или губење на бојата. Мојата Голема Тетка ме сака Бебе Лигавче облека со симпатична мачка мачка за внука.