Бебе девојки 1 -ви роденденска облека Romper + Полка точки Туту здолниште + Глава за глава на глувци + сандали торта пресече фотосесија
  • Неодамнешно

Бебе девојки 1 -ви роденденска облека Romper + Полка точки Туту здолниште + Глава за глава на глувци + сандали торта пресече фотосесија

DEN 312.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♛ 【Материјал пријателски за кожата】 Бебе девојче 1-ви роденденска облека Полка точки туту облека сет од памук + полиестер, ткаенини што дишат, се чувствуваат мазно меко на допир, удобно за носење ; Затворање на копчињата. Само миење на рацете. ♛ 【Прославете го нејзиниот 1 роденден】 4 парчиња дете бебе бебе 1 -ви роденден девојче облека, сет вклучува ромпер + мини туту здолниште + глувче за глава на глава + чевли со боси од сандали. Фрли цртан филм тематски прв роденден, глувче со глувче 1 -ти роденден торта за пресек на облека со фото -четки за глушец, тематски материјали за забава, зимска снегулка 1 -ви роденденска облека. Боути „Еден“, „Мојот 1 роденден“, лак јазол „1“, снегулка на една облека за роденден. Снабдување со роденденска забава на глувчето за создавање убава меморија на првиот роденден;. ♛ 【【глувче 1-ви роденден на глава на глава】 црна или бела едно парче каросерија го отпечати сјајниот збор „еден“, прекрасен полконски точки, „мојот 1 роденден“, Зимска сребрена снегулка една во каросеријата, специјално значење за едногодишното роденденско девојче, едногодишно роденденско роденден , исто така одлично како подароци за роденден. Симпатична уши на глувчето, облека за глава, стил на коса, црни уши и црвен лак, отпечатени со бели точки точки, соодветни бои со здолниште од полкови, прекрасни додатоци за коса за девојчиња принцеза се облекуваат бебиња Мини 1 -ви роденденска облека;. ♛ 【Полки точки Туту здолништа сандали】 новороденче девојчиња глувче 1 -ви роденденска облека на глувчето за роденденска забава за снабдување со облека се совпаѓаат со здолниште и мали сандали. Мулти-слој Мини Туту здолниште со полко-точка Тул и 1 памучна обвивка. Сјајни блескави секвенци, лакови од боси сандали, најсечени обувки совршени за летно време за девојчиња од бебиња. Постои низа бои што ќе одговараат на која било облека за роденден. Sequins Јас сум една облека за тимови за торта, го прави малото девојче starвезда на нејзината забава!. ♛ 【Изберете големина】 Летен тематски тематски 1 -ви роденденски торта облека облека венчаница облека бебе крштевање облека и облека за крштевање облека за девојчиња за новороденчиња, костуми за 1 година стари бебиња. Кратки ракави за роденденска облека на глувчето, принцезата глушец 1 -ви роденденска облека, новороденче подарок, домашна забава, подарок за туш за бебиња, летен празничен фустан, близнаци мали големи сестри што одговараат на облеката, тато мама бебе девојче Обични облеки, Фестивал, костум за косплеј за Ноќта на вештерките, прв роденденски подарок За вашата ќерка, внука, внука, пријатели;. ♛【Occasion】Adorable babies kids girls birthday tulle skirt clothing set, best birthday gifts for your little girl 1st birthday party smash cake, half way to one 2nd birthday photo sessions, 3rd birthday photography props, photo shoot, Xmas Christmas, daily wear, Свадбена забава, празнична забава, церемонија, крштевање, странец, матурска, забави, семејно сликање, семејно собирање, танц, принцеза облекување костум, фенси космеј, роденденска прослава, карневал, лето хавајски празници со фото снимање. ♛ 【Материјал пријателски за кожата】 Бебе девојче 1-ви роденденска облека Полка точки туту облека сет од памук + полиестер, ткаенини што дишат, се чувствуваат мазно меко на допир, удобно за носење ;. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. ♛ 【Прославете го нејзиниот 1 роденден】 4 парчиња дете бебе бебе 1 -ви роденден девојче облека, сет вклучува ромпер + мини туту здолниште + глувче за глава на глава + чевли со боси од сандали. Фрли цртан филм тематски прв роденден, глувче со глувче 1 -ти роденден торта за пресек на облека со фото -четки за глушец, тематски материјали за забава, зимска снегулка 1 -ви роденденска облека. Боути „Еден“, „Мојот 1 роденден“, лак јазол „1“, снегулка на една облека за роденден. Снабдување со роденденска забава на глувчето за создавање убава меморија на првиот роденден;.