Нето предиво за бебе-девојки Естамико
  • Неодамнешно

Нето предиво за бебе-девојки Естамико

DEN 207.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

предиво единствена ткаенина. Мека, дише и удобна. Симпатични обични сандали со симпатична декорација. Не-лизгање дизајн за дневна употреба. Лесно е да се тргне или да се соблече. Направено од висок опасен материјал, трајна употреба. единствена ткаенина. Мека, дише и удобна. Симпатични обични сандали со симпатична декорација. Не-лизгање дизајн за дневна употреба. Лесно е да се тргне или да се соблече. Направено од висок опасен материјал, трајна употреба. ФОДАРНА И СВЕТЛИНА ДИЗАЈН ЗА ЦЕЛОТ 3. АНТИ -ЛИБЕЛНИ ГУБОВНИ ГОДИНИ ги штити нозете на бебето 4. Телева, флексибилна и дише 5. Лесно за носење и полетување.