ПИПА &засилувач; ЏУЛИ бебе-девојки Фустан &засилувач; Џемпер Сет, 2-парче Облека, Вклучува Туту Фустан, Џемпер &засилувач; Координирање Гаќи
  • Неодамнешно

ПИПА &засилувач; ЏУЛИ бебе-девојки Фустан &засилувач; Џемпер Сет, 2-парче Облека, Вклучува Туту Фустан, Џемпер &засилувач; Координирање Гаќи

DEN 151.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Дводелен џемпер и фустан. Плетен џемпер со пуловер со долги ракави. Раширен плетен резервоар без ракави со фустан од здолниште од тул балерина. Еластични манжетни. Координирање на блумер. Водете со љубов од тим мајка - ќерка, Пипа И Џули е позната по тоа што создава убава облека за модерното дете. Се гордееме што создаваме облека со квалитет на наследство што ги прави тие специјални прилики поспецијални и ги издигнува обичните денови. Во нашите редови, убавината и удобноста одат рака под рака.