Искренбебе Бебе Органски Памук Краток Ракав Маица Мултипак
  • Неодамнешно

Искренбебе Бебе Органски Памук Краток Ракав Маица Мултипак

DEN 530.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. МУЛТИ-ПАКЕТ : Вклучува 10 маици на екипажот со кратки ракави. 100% ОРГАНСКИ ПАМУК сертифициран од ГОТС : ГОТС е водечки светски стандард за производи направени во одржливи производствени капацитети без употреба на синтетички пестициди, се нетоксични, без пвц и направени без фталатни бои од тешки метали. МОДА И ФУНКЦИЈА : Премиум шевовите на Суровиот раб обезбедуваат ажуриран, кул изглед, додека го чуваат најголемиот дел од ткаенината за помалку триење на чувствителната кожа на вашето малечко. РЕГИСТАР НА ПОДАРОЦИ-ПОДГОТВЕНИ : овие маици се неопходна гардероба. Лесно се фаќа, носи и мие, ова пакување со 10 прави совршен подарок за туширање за нова мајка, нов татко или растечко семејство. ТКАЕНИНА : Супер меко чешлано и прстенесто за издржливост, мекост и перење без пилули. Нашите основни маици не се толку основни.